Про компанію

Elizabeth Pearl...
 
Це ексклюзивний верхній одяг преміум класу з натурального хутра, для жінок у яких на першому місці стоїть якість, комфорт і ексклюзивність гардеробу. Для жінок, які люблять виглядати не просто красиво, а відчувати свою унікальність - їм не потрібно виділятися, а досить бути неповторними, як і наш одяг.
 
Сімейний бізнес з великими амбіціями ...
 
Історія бренду розпочалась  в 2013 році, коли було прийнято рішення відкрити норкову ферму. Були закуплені різні види норок в різних кольорах. За кілька років пройдено довгий і цікавий шлях розвитку. Вивчено сотні матеріалів з догляду та вирощування норки.
 
На сьогоднішній день ми співпрацюємо з десятками звіроферм як в Україні, так і в Європі і постійно обмінюємося досвідом з нашими партнерами. Наша норка проходить повний період дозрівання, таким чином, Еlizabeth Рearl може гарантувати якість свого хутра. На фермі виводять тільки кращі сорти хутра згідно новинок світового ринку, а відстеження останніх модних трендів сезону дозволяє створювати унікальний продукт. Всі вироби Еlizabeth Рearl створені як для себе, оскільки наша репутація для нас так само важлива, як і сімейні цінності.
 
Наша мета?
 
Стати кращим брендом хутряних виробів, вийти на світовий рівень і брати участь в аукціонах хутра в Копенгагені і Торонто.
 
Наша місія?
 
Дозволити жінці бути унікальною і при цьому відчувати себе затишно і розкішно. Купуючи норкові вироби - Ви купуєте «м'яке золото». Купуючи вироби з норки Еlizabeth Рearl - Ви купуєте ідеальну перлину «м'якого золота».
 
Elizabeth Рearl - перлина хутряних виробів